Atrakcje w okolicy Agroturystyki „Na Kępie”

Obiekt Agroturystyka „Na Kępie” znajduje się w wyjątkowo dogodnej lokalizacji, niedaleko wyciągów narciarskich, szlaków turystycznych oraz terenów rekreacyjnych dla rodzin z dziećmi.

Ścieżka leśna w Beskidach

Aktywny wypoczynek w górach

Najbliższy wyciąg narciarski „Nowa Osada” leży w odległości zaledwie 900 m od naszego obiektu. Wyciąg „Ski Siglany” dzieli od nas niecałe 3 km, a „Skolnity” ok. 2,7 km. Nieco dalej, ok.  4km, usytuowane są „Klepki” oraz „Cienków”.

Nasz obiekt jest idealną bazą wypadową na górskie wycieczki. Już od nas rozpoczyna się szlak prowadzący na Trzy Kopce Wiślańskie, a stamtąd można powędrować dalej na kolejne szczyty – Czupel, Smrekowiec, aż do Białego Krzyża na Przełęczy Salmopolskiej.

Wisła znana jest z licznych szlaków rowerowych. Około 1,2 km od obiektu znajduje się wypożyczalnia rowerów elektrycznych. Z kolei stok Nowa Osada (900 m) w cieplejsze pory roku staje się Bike Parkiem i zjazdowym rajem dla rowerzystów.

Agroturystyka na Kępie - widok z okna

Dolina Gosciejów – spacer wzdłuż potoku

Akwarela rudzika

Agroturystyka „Na Kępie” położona jest na niewielkim wzniesieniu w dolinie Gościejów. Płynie tu potok o tej samej nazwie, a sama dolina stanowi bez wątpienia przyjemne miejsce do spaceru po niewymagającym terenie. Nadaje się idealnie na pieszą wycieczkę z wózkiem, czy rodzinny przejazd rowerowy. Warto dodać, że w potoku Gościejów znajduje się ujęcie wody pitnej o dobroczynnych właściwościach.

Atrakcje dla najmłodszych

Przyjazd do Agroturystyki „Na Kępie” z pociechami jest doskonałym pomysłem. Dzieci na pewno nie będą się nudzić, bowiem w sąsiedztwie, około 200 m od naszego obiektu, mieści się duży plac zabaw i zewnętrzna siłownia. Kawałek dalej, jakies 650 m od gospodarstwa agroturystycznego, znajduje się rozległy obszar rekreacyjny. Na jego terenie dostępne są korty tenisowe, trasa dla rolkarzy, miejsce do zabawy z piłką oraz duży staw z kładką. Najmłodsi będą mogli także zapoznać się bliżej z przyrodą, gdyż jest tu również zlokalizowane Centrum Edukacji Ekologicznej.

Zimą w Dolinie Gościejów organizowane są kuligi a sąsiedztwo stoku narciarskiego wraz z trasami szkoleniowymi dla dzieci zapewni dużo uciechy.

Dane kontaktowe

logo

ul.Gościejów 1
43-460 Wisła